Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km

Förstasidan TP-Link Network TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module
SPEC: LC Connector,  TX:1550nm/ RX:1310nm,  Single-mode,  10 km (SM321A)

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km

Artikelnr:
SM321A
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivning

TP-Link Omada SM321A. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 1250 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP. Produktens färg: Silver, Certifiering: FCC, CE. Spänning: 3.3 V. Bredd: 55,4 mm, Djup: 14,6 mm, Höjd: 12,9 mm. Antal produkter som medföljer: 1 styck

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Visa mobil version
© 2024 Pedab AB