Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source

Förstasidan TP-Link Network TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
Multi-mode SFP+ LC Transceiver
Hot-Pluggable with maximum flexibility
Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source  (SM5110-SR)

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source

Artikelnr:
SM5110-SR
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivning

TP-Link Omada SM5110-SR. SFP transceiver typ: Fiberoptik, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Gränssnittstyp: SFP+. Produktens färg: Silver, Certifiering: FCC, CE. Spänning: 3.3 V. Bredd: 61,3 mm, Djup: 14,5 mm, Höjd: 12,2 mm. Antal produkter som medföljer: 1 styck

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Visa mobil version
© 2024 Pedab AB