Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch

Förstasidan TP-Link Network TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter
PORT: 1  100Mbps SC Port, 1  10/100M RJ45 Port (Auto MDI/ MDIX)
SPEC: Full-duplex,  Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch (FC111A-20)

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km, Ch

Artikelnr:
FC111A-20
  • Produkt Mediakonverterare
SVANEN
Beskrivning

TP-Link Omada FC111A-20. Maximal dataöverföringshastighet: 100 Mbit/s, Kommunikationsstandarder: IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, Datahastighet för Ethernet-LAN: 10,100 Mbit/s. Fiberoptiska kontakten: SC, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 20000 m, Fiberlägets struktur: Enkelläge, Fiberkabeldiameter som stöds: 9/125 um. LED-indikatorer: Aktivitet, Länk, Energiljus, Produktens färg: Svart, Certifiering: FCC, CE. Utgångsspänning: 5 V, Uteffekt: 0,6 A

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Visa mobil version
© 2024 Pedab AB