Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Kundvagnen är tom

TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-Mode SC Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Up to 15 km, Chassis TL-MC1400 Rack-mountable

Förstasidan TP-Link Network TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-Mode SC Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Up to 15 km, Chassis TL-MC1400 Rack-mountable
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
TP-LINK 10/ 100/ 1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-Mode SC Fiber Converter 
PORT: 1  Gigabit SC Port, 1  Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/ MDIX)
SPEC: Full-duplex,  Up to 15 km, Chassis TL-MC1400 Rack-mountable (MC210CS)

TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-Mode SC Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Up to 15 km, Chassis TL-MC1400 Rack-mountable

Artikelnr:
MC210CS
EAN:
0168141488559
  • Produkt Mediakonverterare
Beskrivning

TP-Link MC210CS. Maximal dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Kommunikationsstandarder: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, Typ av ethernet-gränssnitt: Gigabit Ethernet. Fiberoptiska kontakten: SC, Anslutningsteknologi: Kabel. Maximal överföringshastighet avstånd: 15000 m, Våglängd: 1310 nm, Fiberlägets struktur: Enkelläge. Produktens färg: Svart. Strömförbrukning (max): 1,8 W

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.
Visa mobil version
© 2024 Pedab AB