Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver, 10GBASE-SR/SW, 300m, 850nm, mul

Förstasidan Clavister Product Subscription CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver, 10GBASE-SR/SW, 300m, 850nm, mul
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver,  10GBASE-SR/ SW,  300m, 850nm, mul (APP-SFP-10G-SR)

CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver, 10GBASE-SR/SW, 300m, 850nm, mul

Artikelnr:
APP-SFP-10G-SR