Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här

CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver, 10GBASE-LR/LW, 10km, 1310nm, si

Förstasidan Clavister Product Subscription CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver, 10GBASE-LR/LW, 10km, 1310nm, si
Du måste logga in för att kunna handla/se priser.
CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver,  10GBASE-LR/ LW,  10km, 1310nm, si (APP-SFP-10G-LR)

CLAVISTER SFP+ 10 Gigabit Transceiver, 10GBASE-LR/LW, 10km, 1310nm, si

Artikelnr:
APP-SFP-10G-LR